Firma DRUK-HURT, która jest właścicielem sklepu internetowego www.drukidlaurzedow.pl powstała w 1997 roku. Początkowo byliśmy rodzinną firmą handlową, sprzedającą hurtowo druki akcydensowe. Bardzo szybko przekształciliśmy się w drukarnię offsetową pracującą na najbardziej popularnej w owym czasie maszynie offsetowej ROMAYOR. W maju 2008 roku, przenieśliśmy się do własnej, nowo wybudowanej siedziby w Łodzi przy ul. Okręgowej 40.

Tu nadszedł czas na zmiany – zdobywając nowe doświadczenia i podążając za szybko zmieniającą się technologią wykorzystywaną na potrzeby druku zainstalowaliśmy system CTP i kolejną maszynę offsetową RYOBI 662 PF oraz wyposażyliśmy własną introligatornię.

W 2012 roku zakupiliśmy nową krajarkę Schneider Senator S-line 115H CT, a w czerwcu 2013 roku nasz park maszynowy został poszerzony o nową czterokolorową offsetową maszynę drukującą w formacie B3.

Dynamiczny ale ewolucyjny rozwój i inwestycje w park maszynowy sprawiły, że obecnie jesteśmy w stanie zaoferować różnorodne usługi, począwszy od prostych jednokolorowych i wielokolorowych akcydensów manipulacyjnych czy opakowaniowych, do wielobarwnych prac na najwyższym poziomie sztuki poligraficznej. Gwarancją takiej jakości są nie tylko maszyny i urządzenia, są nią ludzie – nieduży ale doświadczony zespół, który rozwijał się wraz z firmą.

Gorąco zapraszamy do wspólnego tworzenia wizerunku Państwa firmy, promowania produktu lub usług. Można nam zlecić druk wizytówek, katalogów, ulotek, broszur i książek, wszelkiego rodzaju druków okolicznościowych związanych z ważnymi wydarzeniami w firmie, instytucji czy rodzinie. Można przysłać gotowy projekt graficzny lub zlecić opracowanie projektu od podstaw w oparciu o nadesłane materiały i załączone wytyczne. W każdym z wariantów Państwa zlecenie potraktowane zostanie z uwagą na etapie przygotowawczym i z pieczołowitością wydrukowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami również pod adresami: www.e-druknij.pl oraz www.drukidlatransportu.pl